V dnešním článku si rozebereme termínovaný vklad o kampeličky Creditas. Najdete také informaci o tom, jaké jsou u termínovaného vkladu v současné době úrokové sazby.

Záložna Creditas

Záložna Creditas byla založena již v roce 1996 a má tedy dlouhou tradici. Její první název zněl: 1. Třebíčská záložna, spořitelní a úvěrní družstvo. Záložna Creditas využívá družstevní právní normu. Creditas byl přidělen bankovní kód 2250 pro účely převodů. Vklady máte pojištěné dle zákona do 100 000 Euro.

Termínovaný vklad od Creditas

Roční úrok je u termínovaného vkladu od Creditas pevně daný a neměnný. Na termínovaný vklad musíte vložit minimálně 5000 Kč. Menší částku není možné vložit. Odchozí platba z termínovaného vkladu vás vyjde na 4 Kč. Zdarma je jak založení tak vedení termínovaného vkladu.

Úrokové sazby:

na 4 roky s úrokem na konci
4,3 % ročně
na 4 roky
4,0 % ročně
na 3 roky s úrokem na konci
3,7 % ročně
na 3 roky
3,5 % ročně
na 2 roky
3,3 % ročně
na 1 rok
3,0 %

Jak si můžete založit termínovaný vklad od Creditas ?

Termínovaný vklad od Creditas si můžete založit hned několik způsoby. Buď online přes internet přes jejich stránky. Nebo telefonicky přes jejich telefonní číslo 800 888 009 (jedná se o bezplatnou infolinku). Termínovaný vklad si můžete otevřít i na pobočkách Creditasu.